concierge house
Menu
Bielany ul. Raduńska

Warszawa

CONCIERGE
HOUSE
Menu
Bielany ul. Raduńska
Warszawa

4 140 000 PLN

Oferta nr. 327/4021/OMS

Możliwość zakupu apartamentu tylko z aktualnym najemcą, jako doskonała inwestycja. Stopa zwrotu z inwestycji na poziomie 4,5% rocznie. Dodatkowo w perspektywie lat wzrost wartości zakupionej nieruchomości. Gwarantowana cena najmu w wysokości 16 000 zł/miesięcznie, przez minimum 3 lata. Umowa najmu na okres 3 lat, w przypadku zainteresowanie dłuższym wynajmem możliwość przedłużenia umowy od razu na 5 lat.

Wszystkie 30 zdjęć apartamentu, film nieruchomości oraz plany znajdą Państwo na naszej stronie.

Luksusowy apartament mieszczący się w niezwykle kameralnej inwestycji - sąsiedzi to tylko dwie zaprzyjaźnione rodziny, każda na osobnym niezależnym poziomie. Został zaprojektowany w stylu nowoczesno - minimalistycznym, a jego powierzchnia według treści księgi wieczystej to 152,8 m2 (z czego powierzania użytkowa apartamentu stanowi - 145,18 m2 + komórka lokatorska - 7,62 m2). Do nieruchomości przynależy piękny ogród oraz dwa tarasy. Apartament zlokalizowany jest na warszawskim Marymoncie w bardzo cichej i zielonej okolicy, jednocześnie ze świetnym dojazdem do centrum miasta.

Lokalizacja:
Apartament zlokalizowany pośród niskiej jednorodzinnej zabudowy, w apartamentowcu mieszczącym trzy nieruchomości. Samo położenie nieruchomości w niecce Marymontu na styku Żoliborza i Bielan wpływa na ciszę i kameralność. Ulica Raduńska jest wewnętrzną ulicą, użytkowaną jedynie przez mieszkańców domów jednorodzinnych; zaś sama niecka osiedla i usytuowanie inwestycji wpływa na całkowite odizolowanie się od głośności ciągów komunikacji i otoczenia. Brak usług, przemysłu oraz bliskość Lasu Bielańskiego i parków daje posesji swoisty mikroklimat. Okolica jest bardzo cicha, spokojna i zielona, pozwalająca na całkowity odpoczynek od zgiełku miasta, a zarazem z bardzo rozwiniętą infrastrukturą w okolicy. Nieopodal przedszkola, szkoły, kawiarnie, sklepy, restauracje, różne usługi.

400 m od rezerwatu przyrody - Lasu Bielańskiego, nieopodal również Plac Zabaw - Park Trampolin, 600 metrów park Kępa Potocka, park Stawy Kellera - 250 metrów. Kolejnym bardzo ważnym atutem tej lokalizacji jest dobra komunikacja transportem publicznym - 800 m do stacji Metro Marymont, 1000 metrów do stacji Słodowiec, 700 m do pętli tramwajowej i 100 m do przystanków autobusowych.

A jak wygląda transport samochodem? Jedynie 5 minut do węzła trasy S8 i S7 - idealne połączenie do centrum, bez korków oraz świetny wyjazd z Warszawy dla osób, które często podróżują.

nieruchomość

Opiekun oferty

nieruchomość Krzysztof Wądołowski
Krzysztof Wądołowski

Apartament:
Luksusowy apartament w stylu nowoczesno - minimalistycznym. Posiada unikalną w tego typu inwestycjach kameralność, bliską domów jednorodzinnym. Od strony frontowej, parter mieszkalny zaczyna się 1,5 metra nad gruntem, co powoduje iż jest podniesiony w stosunku do otoczenia i ulicy. Od strony ogrody mamy w pełni kameralne tarasy, które z każdej strony są odizolowane od sąsiednich posesji bądź wysoką zabudową, bądź zielenią. Prywatny ogród oddzielony jest natomiast murem zagospodarowanym zielenią. Sąsiednie działki są duże i zagospodarowane i równie kameralne. Stykają się ogrodami z każdej strony. Apartament w części salonu, jadalni kuchni, sypialni master oraz tarasów i ogrodu ma wystawę wschodnio-południowo-zachodnią, jest bardzo dobrze doświetlony. .

Wnętrze cechuję się perfekcyjnym, otwartym, przejrzystym rozkładem pomieszczeń zaprojektowany został przez architektów realizujących rozwiązania dla nieruchomości Premium. Rządzi tu spokój i harmonia. Mieszkanie jest podzielone na dwie strefy. Pierwsza to strefa dla dzieci. Mieszczą się w niej 2 pokoje, osobna łazienka i przedpokój z szafami oddzielony drzwiami od głównego holu. W drugiej strefie znajduje się łazienka, sypialnia, sauna fińska, sucha i pół parowa, osobne pomieszczenie gospodarcze z pralnią, suszarnią, osobnym zlewem, sekcją do prasowania, szafami - połączone z obiema łazienkami oraz przestronny salon z kuchnią i jadalnią o niebagatelnej powierzchni 60 m2.

Kolorystyka w mieszkaniu jest naturalna, przewaga bieli, szarości oraz ciepłych akcentów brązu. Ascetyczne wnętrza cechują się spokojem i ułatwiają odpoczynek od codziennej pracy. Apartament został wykończony z ogromną dbałością o każdy detal oraz z najwyższej jakości materiałów, tj. podłoga - włoski gres, drewno. Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu, poza sypialniami (osobne sterowanie stref ogrzewania), blaty kuchenne - kamień płomieniowany oraz spiek.

Wszystkie meble w apartamencie. łazienki, sypialnia, pokoje dziecięce oraz zabudowy zostały zrealizowane przez jedno z najbardziej renomowanych studiów meblowych od A do Z. Wchodząc do mieszkania, po lewej stronie znajduje się strefa ,,dziecięca'' oddzielona zamykanym przedpokojem. Znajdują się w niej dwa pokoje oraz łazienka.

Idąc korytarzem w stronę salonu, naprzeciwko siebie znajdziemy po prawej stronie sypialnię, a po lewej łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze z pralnią, suszarnią, sekcją do prasowania.

Tuż obok znajduje się kuchnia połączona z salonem. Bardzo przestronna i wygodna. Cała kuchnia i blaty zostały wykonane z kamienia płomieniowanego oraz spieku. W zlewie znajduje się młynek do odpadów. Wysokiej jakości sprzęt AGD, m.in. lodówka Siemens z najwyższej półki tego producenta, z zamrażarką i kostkarką, płyta indukcyjna, piekarniki, zmywarka, mikrofalówka oraz zabudowana winiarka ,,Liebherr'' na 42 wina.

Ostatnim pomieszczeniem jest przestronny salon połączony z kuchnią. Salon został zaprojektowany z myślą o perfekcjonizmie oraz ergonomii, prosty przejrzysty układ jak i przede wszystkim funkcjonalne pomieszczenie. Komfortowa i wygodna przestrzeń z zachowaniem elementów luksusu i sztuki. Ogromna kanapa 3x3 m, a do tego system kina domowego i audio Wi-Fi z głośnikami JBL w suficie daje możliwość spotkania się z przyjaciółmi i stworzenia wyjątkowej atmosfery przy dobrych filmach.

Wychodząc z salonu mamy dwa wyjścia na dwa tarasy o łącznej powierzchni ok. 100 m2 oraz piękny ogród o powierzchni 100 m2. Tarasy to perfekcyjne miejsce do odpoczynku oraz do spędzenia czasu z rodziną i znajomymi przy obiedzie - na jednym z nich jest wyznaczona strefa jadalniana. Ogród jest miejscem idealnie wpisującym się w formę stylistyczną przestrzeni wnętrza. O układzie geometrycznym, z zachowaniem prostych zharmonizowanych kształtów. Pięknie wyeksponowana roślinność na tle surowości zimnych bieli i szarości. Wielkim ułatwieniem przy utrzymaniu ogrodu jest system automatycznego nawodnienia, przyłącze wody oraz elektryka.

Do apartamentu przynależą bardzo duże dwa miejsca w garażu podziemnym, na dwa nawet największe samochody (6 m x 3,5 m - każde miejsce), stojak na 6 rowerów, dodatkowe szafy - płatne dodatkowo 65 tyś zł za każde z miejsc oraz komórka lokatorska 8 m2, którą można wykorzystać na wszelaki sposób - płatna dodatkowo 30 tyś zł.

Apartament wyposażony jest w system alarmowy, rolety antywłamaniowe i zaciemniające wnętrze, sterowanie zdalne: pełna sieć LAN, światłowód i WiFi. W całym mieszkaniu jest energooszczędne oświetlenie LED.

Czynsz administracyjny wraz funduszem remontowy oraz opłatami za media wspólne - 1 100 zł miesięcznie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Szczegóły oferty

Warszawa ul. Raduńska Bielany
Rodzaj usługi: Sprzedaż
Cena: 4 140 000 PLN
Powierzchnia: 152.8m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 0/2
Rok budowy: 2017
Typ budynku: Plomba
Typ budynku: Apartamentowiec
nieruchomość Single oferta
Agent Nieruchomości

Chciałbyś/chciałabyś pracować w Agencji Nieruchomości Concierge House, w miejscu pracy, w którym ludzie są wzajemnie życzliwi ? W miejscu, w którym pomoc drugiej osobie jest na porządku dziennym, a wyścig szczurów i ogromny nacisk na sprzedaż nie jest akceptowalne? Dbamy o dobre kontakty z klientami i przede wszystkim ich interes – wierzymy, że to jest jedyna droga do sukcesu oraz sfinalizowania naszych transakcji. Szczerość i empatia wobec ludzi, którzy z nami współpracują, jest dla nas priorytetem.
Żeby nie było tak utopijnie, my też od Was czegoś wymagamy:

 • Przede wszystkim zaangażowania i samodyscypliny,
 • chęci do poszerzania swojej wiedzy oraz dążenia do realizacji celów,
 • umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole,
 • doświadczenia oraz skuteczności w sprzedaży,
 • orientacja na potrzeby klienta,
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zaoferujemy Ci:

 • Konkurencyjną prowizję,
 • nowoczesne narzędzia marketingowe,
 • elastyczne godziny pracy,
 • pełne wdrożenie pod opieką doświadczonego pośrednika,
 • szkolenie z profesjonalnej fotografii nieruchomości.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoje CV na adres:
biuro@conciergehouse.pl

Nie zapomnij zamieścić w swoim CV klauzuli: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w toku procesu rekrutacyjnego na cele tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Agent Nieruchomości

Chciałbyś/chciałabyś pracować w Agencji Nieruchomości Concierge House, w miejscu pracy, w którym ludzie są wzajemnie życzliwi ? W miejscu, w którym pomoc drugiej osobie jest na porządku dziennym, a wyścig szczurów i ogromny nacisk na sprzedaż nie jest akceptowalne? Dbamy o dobre kontakty z klientami i przede wszystkim ich interes – wierzymy, że to jest jedyna droga do sukcesu oraz sfinalizowania naszych transakcji. Szczerość i empatia wobec ludzi, którzy z nami współpracują, jest dla nas priorytetem.
Żeby nie było tak utopijnie, my też od Was czegoś wymagamy:

 • Przede wszystkim zaangażowania i samodyscypliny,
 • chęci do poszerzania swojej wiedzy oraz dążenia do realizacji celów,
 • umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole,
 • doświadczenia oraz skuteczności w sprzedaży,
 • orientacja na potrzeby klienta,
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zaoferujemy Ci:

 • Konkurencyjną prowizję,
 • nowoczesne narzędzia marketingowe,
 • elastyczne godziny pracy,
 • pełne wdrożenie pod opieką doświadczonego pośrednika,
 • szkolenie z profesjonalnej fotografii nieruchomości.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoje CV na adres:
biuro@conciergehouse.pl

Nie zapomnij zamieścić w swoim CV klauzuli: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w toku procesu rekrutacyjnego na cele tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”