BLOG

Skuteczny Marketing

Strona internetowa przyjazna dla użytkownika – stworzyliśmy dla Państwa stronę internetową, która z założenia jest intuicyjna oraz łatwa w obsłudze. Jest to swoista platforma łącząca nas z naszymi klientami. Przy jej tworzeniu postawiliśmy na prostotę oraz funkcjonalność w połączeniu z nowoczesnością. Nasza strona jest dostosowana do wyświetlania na rożnego rodzaju urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartfony.

Promocja w serwisach ogłoszeniowych – jesteśmy obecni w ponad 20 portalach ogłoszeniowych na, których pozycjonujemy oraz wyróżniamy nasze oferty. Wysoko pozycjonujemy naszą stronę internetową oraz oferty w wyszukiwarce Google.

Media społecznościowe – jesteśmy aktywni w takich mediach społecznościowych jak Facebook czy YouTube.

Sesja fotograficzna – naszym klientom proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej danej nieruchomości.

Banery na nieruchomościach – naszym klientom proponujemy umieszczenie baneru reklamowego na danej nieruchomości. To narzędzie marketingowe pozwala zainteresować daną ofertą potencjalnych klientów, którzy mieszkają lub pracują w bezpośredniej okolicy danej nieruchomości. Tym samym doskonale znają okolice i bardzo często wiążą z nią swoją przyszłość.

Plan sprzedażny danej nieruchomości – czyli konkretne działania z naszej strony, które podejmujemy aby jak najszybciej sprzedać/wynająć daną nieruchomość.

Duża baza klientów – dysponujemy własną, dużą bazą klientów poszukujących nieruchomości do zakupu/wynajęcia oraz klientów posiadających nieruchomości do sprzedaży/wynajęcia.