Kontakt z Agentem

Michał Ziędalski

Michał Ziędalski
m.ziedalski@conciergehouse.pl
Tel. 781 241 010

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza

OFERTA NR. 301/4021/OMS

1 199 000PLN

 • METRAŻ
  83 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  3
 • ROK BUDOWY
  2012
 • PIĘTRO
  7 / 10
 • CZYNSZ
  680 PLN

Przedstawiam nowoczesne, doskonale zaprojektowane mieszkanie znajdujące się na Górnym Mokotowie, a dokładniej w budynku apartamentowym, ukończonym w 2012 roku - Alanda Residence przy ulicy Woronicza. Okolica charakteryzuje się świetną komunikacją z każdą częścią miasta. Szczególnie, że w marcu br. otwarta została ulica 'Woronicza bis', która łączy Mokotów z Ochotą zupełnie nową drogą. Daje to połączenie z inną dzielnicą, ale także łatwy dostęp do dróg wyjazdowych z Warszawy takich jak S8, A1 czy S79. Osiedle jest strzeżone całą dobę, na jego terenie znajduję się plac zabaw oraz patio przeznaczone do wyłącznego użytku przez mieszkańców.

Lokalizacja:
W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, stacja paliw, punkty medyczne, szkoły, przedszkola, punkty gastronomiczne, punkty sportowe i poczta. W zasięgu spaceru znajdują się Pola Mokotowskie. MPZP dla tego obszaru przewiduję budowę pięknego parku z fontannami, którego budowa już się rozpoczęła! Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajdują się przystanki Woronicza oraz stacja metra Wierzbno, oddalona o kilka przystanków. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Wołoska, Puławska, Żwirki i Wigury oraz Al. Niepodległości. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta, z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem gastronomiczno-usługowym

*Mieszkanie
Znajduję się na 7 piętrze 11 piętrowego budynku. Składa się ono z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dużej garderoby z szafami, łazienki i szerokiego korytarza. Podłoga jest wykończona przy użyciu wysokiej jakości kafli ceramicznych w sypialniach zaś znajduję się piękny parkiet, wypolerowany na wysoki połysk. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na Wschód oraz Zachód. Wschodnie okna znajdują się w sypialni. W dzień, dzięki takiemu usytuowaniu salon jest kapitalnie doświetlony. W połączeniu z bielą, w jakiej zaprojektowana została całość pomieszczenia wraz z aneksem daje to rewelacyjny efekt. Kuchnia jest wyposażona w bardzo dobrej jakości AGD: Siemens, Bosch. Także pozostałe elementy wykończenia są bardzo wysokiej jakości. Ceramika Villeroy&Boch, armatura Grohe, drzwi bezprzylgowe Pol-Skone. W łazience zainstalowane jest także ogrzewanie podłogowe. Wyposażona jest ona zarówno w kabinę prysznicową, jak i wannę.

Cena mieszkania to 1 200 000 zł. Cena jest do niewielkiej negocjacji. Komórka lokatorska w cenie.
Miejsce garażowe(świetnie usytuowane, przy samym wyjściu) w cenie 39 000 zł.