Kontakt z Agentem

Michał Ziędalski

Michał Ziędalski
m.ziedalski@conciergehouse.pl
Tel. 781 241 010

Warszawa, Wola, Grzybowska

OFERTA NR. 1126/4021/OMW

4 900PLN

 • METRAŻ
  35 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  2
 • ROK BUDOWY
  2018
 • PIĘTRO
  3 / 5

Przedstawiam dwupokojowy apartament do wynajęcia w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Warszawy. Położony w rewelacyjnym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu nowego centrum biznesowego, stale rozwijającego się na bliskiej Woli.

W ekskluzywnym budynku Mennica Residence możemy skorzystać z siłowni, strefy wellness, kortu do squasha. Dodatkowo wewnątrz kompleksu znajdziemy salę gimnastyczną przystosowaną do gry w koszykówkę, pokój do masażu, jacuzzi, dwie sauny. Mieszkańcy mogą korzystać także z sali spotkań wyposażonej w sprzęt multimedialny oraz specjalnie zaaranżowanego miejsca zabaw dla dzieci. Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona oraz recepcja. Doskonała lokalizacja w Śródmieściu przy zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. Granica dzielnic Wola i Śródmieście.
Spacer do najbliższej stacji metra zajmuje 10 minut, a do Ogrodu Saskiego 15 minut. W najbliższej okolicy znajduje się wiele restauracji i punktów usługowych. Dzięki położeniu w ścisłym centrum miasta mieszkańcy mają nieograniczony i komfortowy dostęp do restauracji, teatrów, oraz wydarzeń kulturalnych.

*Apartament:

Samo mieszkanie składa się z pokoju, połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Jego powierzchnia to 35 m2.
Zostało wykończone przy pomocy architekta, dzięki temu cały apartament jest bardzo spójny, w jasnych barwach. Zarówno podłogi, ściany jak i meble. Kuchnia jest w pełni wyposażona. W salonie znajdziemy duży TV, stół, wygodną kanapę i wyjście na taras. W sypialni znajduje się duże łóżko (180x200) dwa stoliki nocne, lampki oraz szafa. Łazienka jest wyposażona w kabinę prysznicową. Znajduje się tam także pralka.

Całe mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Jego okna wychodzą na ulicę Grzybowską i okoliczny skwerek. Dzięki temu wiosenne kolory możemy obserwować wprost z naszego balkonu.

Cena najmu to 4900 zł + prąd. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za kwotę 350 zł.
Preferowany najem na dłuższy termin. Jednomiesięczna kaucja.

Zapraszam do kontaktu celem obejrzenia nieruchomości.