WYŁĄCZNOŚĆ

Kontakt z Agentem

Michał Ziędalski

Michał Ziędalski
m.ziedalski@conciergehouse.pl
Tel. 781 241 010

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki

OFERTA NR. 1091/4021/OMW

2 800PLN

 • METRAŻ
  46 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  2
 • ROK BUDOWY
  2017
 • PIĘTRO
  3 / 7

Przedstawiam piękny apartament na warszawskim Mokotowie. Wykończony w wysokim standardzie, znajdujący się na strzeżonym, nowym osiedlu.

Lokalizacja:
Apartament zlokalizowany kilka minut od przystanków autobusowych i tramwajowych. Obok znajduje się także Galeria Moktotów. Pomimo bliskiej odległości od Mordoru lokalizajca mieszkania pozwala na odseparowanie się od zgiełku i tłoku tej lokalizacji. Odległość od centrum miasta to 4 km.
Jeśli chodzi o transport samochodowy to położenie jest równie dobre. Mieszkanie znajduje się nieopodal węzła trasy S79, a także w blisko wjazdu na trasę S8 w kierunku Ursusa, Pruszkowa lub centrum Warszawy. Niedaleko jest również do toru wyścigów konnych Służewiec, który przeżywa prawdziwy renesans, stając się jednym z ulubionych miejsc Warszawiaków na spędzanie letnich weekendów.

*Apartament:
Na powierzchni 46 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, połączonym z wyspą do gotowania. W pełni wyposażony aneks znakomicie kamufluje gastronomiczne zaplecze mieszkania, dzięki swojej zabudowie. Od strony salonu nie odczujemy bliskości kuchni.

Salon wyposażony jest w kanapę, telewizor i duże okna balkonowe. Wyjście na taras jest zarówno z salonu, jak i sypialni.
Dzięki takim oknom całe mieszkanie jest bardzo widne. W sypialni znajdziemy duże łóżko podwójne, wspomniane wyjście na taras oraz dużą szafę w zabudowie, która zajmuje całą ścianę.

Łazienka wyposażona jest w meble wysokiej jakości, które zachowują spójność i nadają bardzo ciekawy styl temu pomieszczeniu. Dodatkowo lustro, które pokrywa niemal całą ścianę oraz duża wanna. W holu znajduje się kolejna szafa wnękowa. bez problemu pomieści rzeczy dwóch osób.

Mieszkanie przewidziane dla jednej osoby bądź pary.

Cena najmu to 2800 zł + opłata za rachunek energii elektrycznej na podstawie zużycia.
Wymagana jest jednomiesięczna kaucja.

Zapraszam do kontaktu celem umówienia się i obejrzenia mieszkania.