WYŁĄCZNOŚĆ

Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Bielany, Jana Kochanowskiego

OFERTA NR. 274/4021/OMS

420 000PLN

 • METRAŻ
  44.7 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  3
 • ROK BUDOWY
  1998
 • PIĘTRO
  5 / 5
 • CZYNSZ
  450 PLN

Lokalizacja/budynek:
Budynek z 1998 roku w bardzo dobrym stanie z garażem podziemnym bez windy zlokalizowany jest przy ul. Jana Kochanowskiego. Obecnie trwają prace zewnętrzne związane z wymianą dachu. W pobliżu inwestycji znajdują się punkty medyczne, szkoły, przedszkola, restauracje, liczne usługi, jak również park Fort Bema.
Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajdują się przystanki Jana Kochanowskiego 02 oraz stacja metra Stare Bielany lub Słodowiec, z dojazdem komunikacją w zaledwie 8 minut. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Broniewskiego, Kasprowicza, Maczka oraz Aleja Armii Krajowej. Teren osiedla jest ogrodzony, zadbany, z placem zabaw, boiskiem oraz ochroną.

*Mieszkanie:
Unikalne trzypokojowe mieszkanie na piątym, ostatnim piętrze urządzone z pomysłem, z wykorzystaniem mebli w stylu kolonialnym.
Mieszkanie to odznacza się niepowtarzalnym charakterem i wyjątkowością. Na podłodze został położony dębowy parkiet, jak również została odnowiona łazienka i wymienione okna dachowe. Okna mieszkania są skierowane na południowy-zachód, co zapewnia doskonałe doświetlenie pomieszczeń.
Przestronny salon z otwartą kuchnią i widokiem na zielony, teren wspólny osiedla oraz niską zabudowę w oddali.
Niewątpliwą zaletą jest to, że mieszkanie jest bardzo ciche. Trzeci niewielki pokój może pełnić rolę gabinetu lub pokoju dla dziecka, ponieważ została zaprojektowana w nim antresola z miejscem na materac.
W mieszkaniu znajduje się również pojemny schowek pod sufitem, który skutecznie rozwiązuje problem z przechowywaniem rzadziej używanych przedmiotów.
Metraż w dokumentach 44,70 m², rzeczywista powierzchnia mieszkania wynosi około 50 m², nie uwzględnia skosów.

Mieszkanie posiada założoną księgę wieczystą. Czynsz administracyjny w wysokości - 450 zł.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo - 20 000 zł (zakup obowiązkowy).

Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości.