WYŁĄCZNOŚĆ

Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Śródmieście, Marii Konopnickiej

OFERTA NR.107/4021/OLW

6 300PLN

 • METRAŻ
  87 M 2
 • CENA ZA (M2)
  72.41PLN
 • ROK BUDOWY
  1935
 • PIĘTRO
  1 / 4

Lokalizacja/budynek:
Lokal położony przy ul. Marii Konopnickiej w pobliżu Placu Trzech Krzyży, al. Ujazdowskich i teatru Buffo. Niezwykle prestiżowa i doskonale skomunikowana lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w zbudowanej w 1938 roku kamienicy, w której wnętrza holu i klatek schodowych zostały elegancko wykończone. Zwracają uwagę kute balustrady, piaskowiec, granit i alabaster na ścianach. Kamienica wyposażona w windę.

*Lokal:
Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z przestronnego holu, w którym możemy urządzić poczekalnię lub małą recepcję. W dalszej części znajdują się dwa przestronne gabinety, które są częściowo ze sobą połączone oraz w głębszej części mieszkania znajduję się trzeci gabinet, do którego wejście znajduje się w przedpokoju. Mieszkanie posiada dwa niezależne wejścia z klatki schodowej. Pierwsze wejście prowadzi przez duży hol, natomiast drugie wejście, dawniej nazywane "dla służby", prowadzi przez niewielki przedpokój do dużej samodzielnej kuchni. Ponadto w lokalu znajduje się jeszcze duża łazienka, samodzielna toaleta oraz garderoba.

Nieruchomość min. przez oryginalny, dębowy, jeszcze przedwojenny parkiet, wysokość 330 cm ma charakter historycznej kamienicy. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy, biuro notarialne, kancelaria prawna czy też dla najemcy, który doceni prestiżową lokalizację i niezwykły klimat samego mieszkania oraz kamienicy. Lokal z oknami skierowanymi na trzy strony świata, dobrze doświetlony i chichy. Posiada bardzo duży balkon, długi przez całe mieszkanie. W budynku dostępny światłowód. Możliwość wynajęcia lokalu bez mebli widocznych na zdjęciach.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.