Warszawa, Targówek, Tykocińska

OFERTA NR.103/4021/OLW

10 000PLN

 • METRAŻ
  146 M 2
 • CENA ZA (M2)
  68.49PLN
 • ROK BUDOWY
  2000
 • PIĘTRO
  0 / 3

Przedstawiam lokal użytkowy, przygotowany pod usługi w branży kosmetycznej, fryzjerskiej itp.

Lokalizacja:
Lokal użytkowy znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, w odległości zaledwie kilkunastu metrów od nowo otwartej stacji drugiej liini metra.
Lokalizacja charakteryzuje się sporym ruchem pieszych, a w obecnej chwili jest świetnie skomunikowana w zasadzie z całym miastem.
Niezmiennie w tym samym miejscu owy salon kosmetyczny działa już 14 lat! Zatem do przejęcia jest znany wszystkim obiekt.

*Lokal użytkowy:
Jego powierzchnia to 140,6 m2. Znajduje się na parterze budynku mieszkalnego. Posiada witrynę wzdłuż lokalu. W pierwszej części znajduje się recepcja, dalej część przeznaczona pod salon/część fryzjerską. Znajduje się w niej pięć stanowisk fryzjerskich oraz dwa do mycia włosów z pełnym zapleczem, gotowym do obsługi klientów. W kolejnej części znajduje sie stanowisko do manicure. W rogu salonu znajduje się kolejne pomieszczenie, oddzielone od reszty ściankami działowymi, które można w razie potrzeby także usunąć. W dalszej części znajdują sie dwie łazienki. Jedna dla personelu, druga dla klientów oraz dwa niezależne gabinety. Jeden przygotowany pod zabiegi stomatologiczne i pielegnacyjne zębów. Drugi pod uniwersalne zabiegi czy też masaże.


Cena najmu to 10000 netto. Cena obejmuje czynsz administracyjny. Dodatkowe występujące koszty to opłaty licznikowe takie jak gaz i prąd.
Gaz używany jest w celu ogrzewania (opłata występuje tylko w sezonie grzewczym, dodatkowo możemy to sami kontrolować, niezależnie od pory roku) oraz prąd. Prąd ok. 250 zł miesięcznie. Gaz w okresie grzewczym ok 1100 zł co dwa miesiące.


Zapraszam do kontaktu, celem umówienia się i obejrzenia lokalu.