Warszawa, Targówek, Tykocińska

OFERTA NR.8/4021/OLS

1 095 000PLN

 • METRAŻ
  140.6 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  3
 • ROK BUDOWY
  2000
 • PIĘTRO
  0 / 3

Przedstawiam lokal użytkowy, przygotowany pod usługi w branży kosmetycznej, fryzjerskiej itp. Lokal jest w pełni wyposażony i z tym wyposażeniem jest sprzedawany, zawarte jest ono w cenie! Niezmiennie w tym samym miejscu owy salon kosmetyczny działa już 14 lat! Zatem do przejęcia jest znany wszystkim obiekt. Przez ten czas średni zwrot z inwestycji miesiąc do miesiąca to 10000 zł netto. Co daje nam roczny zwrot z inwestycji na poziomie ponad 10%!

Lokalizacja:
Lokal użytkowy znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, w odległości zaledwie kilkunastu metrów od nowo otwartej stacji drugiej liini metra.
Lokalizacja charakteryzuje się sporym ruchem pieszych, a w obecnej chwili jest świetnie skomunikowana w zasadzie z całym miastem.


*Lokal użytkowy:
Jego powierzchnia to 140,6 m2. Znajduje się na parterze budynku mieszkalnego. Posiada witrynę wzdłuż lokalu. W pierwszej części znajduje się recepcja, dalej część przeznaczona pod salon/część fryzjerską. Znajduje się w niej pięć stanowisk fryzjerskich oraz dwa do mycia włosów z pełnym zapleczem, gotowym do obsługi klientów. W kolejnej części znajduje sie stanowisko do manicure. W rogu salonu znajduje się kolejne pomieszczenie, oddzielone od reszty ściankami działowymi, które można w razie potrzeby także usunąć. W dalszej części znajdują sie dwie łazienki. Jedna dla personelu, druga dla klientów oraz dwa niezależne gabinety. Jeden przygotowany pod zabiegi stomatologiczne i pielegnacyjne zębów. Drugi pod uniwersalne zabiegi czy też masaże.Koszt nieruchomości 1095000 zł netto. CENA JEST DO NEGOCJACJI

Czynsz administracyjny w wysokości 1250 zł miesięcznie

Zapraszam do kontaktu, celem umówienia się i obejrzenia lokalu.