Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Śródmieście, Czerwonego Krzyża

OFERTA NR.39/4021/OLW

7 500PLN

 • METRAŻ
  103 M 2
 • CENA ZA (M2)
  72.82PLN
 • ROK BUDOWY
  1937
 • PIĘTRO
  2 / 5

Lokalizacja/budynek:
Lokal położony na 2 piętrze w 6 piętrowym kamienicy (z lat 30-tych) przy ul. Czerwonego Krzyża w Śródmieściu. Miejsce jest również wyjątkowe ze względu na świetna komunikację: 6 min do stacji metra Centrum Nauki Kopernik, 2 min do stacji SKM - Warszawa Powiśle, licznych autobusów. W budynku znajduje się rowerownia dostępna dla mieszkańców.

Lokal:
Nieruchomość wykończona z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem ciekawych rozwiązań architektonicznych. Lokal przeszedł całkowity remont (wymiana okien, drzwi,okablowania, parkietów, glazury). Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone.

Składa się z przestrzennego salonu oraz 3 dużych gabinetów, do których jest wejście z bardzo przestrzennego korytarza, niezależnej kuchni, która jest w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Przestronna łazienka z prysznicem oraz niezależne WC. Przestronny hol z szafą w zabudowie.

Lokal wyposażony jest w siec internetową oraz telefoniczną (wejście internetowe oraz telefoniczne znajduje się w każdym gabinecie. System alarmowy dostępny w lokalu. Duże okna oraz wysokie sufity. Lokal jest całkowicie nowy, wszystkie sprzęty i urządzenia nowe, nowe meble.

Cena za wynajem to: 7 500 zł + prąd, woda

Serdecznie zapraszam na prezentację lokalu.