Kontakt z Agentem

Michał Ziędalski

Michał Ziędalski
m.ziedalski@conciergehouse.pl
Tel. 781 241 010

Warszawa, Wawer

OFERTA NR.12/4021/OGS

1 191 000PLN

  • POW. DZIAŁKI
    1191 M 2
  • UJĘCIE WODY
    Miejska w drodzę,
  • RODZAJ KANALIZACJI
    Miejska na działce, Miejska w drodzę,

Lokalizacja:
Przedstawiam Działkę Budowlaną o powierzchni 1191 m2 na warszawskim Wawrze.
Świetnie zlokalizowana, zaledwie 10 minut piechotą od stacji PKP Warszawa Anin. Około 6 minut pieszo oddalony jest z kolei przystanek autobusowy.
Ze stacji Warszawa Anin dostaniemy się do PKP Warszawa Śródmieście w czasie 19 minut pociągiem SKM linii S1. Podróż autobusem co centrum miasta zajmie około 25 minut. Około 5 minut autem od ulicy Wał Miedzeszyński, która daje dostęp do przejazdu na drugą stronę Wisły każdym mostem.

Działka:
Grunt jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczona pod zabudowę szeregową lub bliźniaczą jednorodzinną. Na działce są wszystkie media, w tym kanalizacja, co na Wawrze nie jest do tej pory standardem.
Teren ogrodzony, droga dojazdowa, utwardzona - kostka brukowa. Ulica wyposażona w latarnie. Okolica jest cicha i kameralna, w około wszędzie infrastrukturę wypełnia zabudowa jednorodzinna. Niedaleko działki jest las, z dwóch stron. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, wspomniane punkty komunikacyjne, basen, siłownia, centrum handlowe Ferio, kościół.

Cena ofertowa: 1 100 000 zł