WYŁĄCZNOŚĆ

Warszawa, Ursynów

OFERTA NR.8/4021/OGS

2 500 000PLN

 • POW. DZIAŁKI
  20010 M 2
 • UJĘCIE WODY
  Studnia,
 • PRĄD
  Tak
 • RODZAJ KANALIZACJI
  Szambo - ekologiczne,

0% prowizji od Kupującego, Oferta na Wyłączność.

Gospodarstwo agroturystyczne, malowniczo położone tuż przym rzece. Gospodarstwo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wczasowiczów (osób prywatnych, firm, szkół).

Lokalizacja:
Nieruchomość jest położona zaledwie 50 km od centrum Warszawy w Gminie Pniewy. Bardzo doby dojazd do Warszawy. Dojazd samochodem na warszawską Ochotę zajmuje 35 min, do centrum oraz na Mokotów około 55 min. Gospodarstwo położone jest 12 km od Grójca, dojazd drogą asfaltową. Okolica chętnie wybierana jest do zamieszkania przez osoby z Warszawy, które poszukują bliskiego kontaktu z przyrodą z dala od miejskiego zgiełku.

Otoczenie nieruchomości stanowi dzika przyroda, lasy,a także czyste powietrze. Przez obszar gminy przepływa rzeka Jeziorka, która znana jest z najczystszej wody, w której można bez obaw pływać i łowić pstrągi. Niedaleko znajduje się zalew w Osieczku. Przyroda oraz mikroklimat tworzą idealne warunki do wypoczynku, z pewnością każdy znajdzie tu ciszę i spokój.

Łączna powierzchnia gospodarstwa to 2,01 ha.

Nieruchomość składa się z części mieszkalnej oraz części przeznaczonej na agroturystykę. Całość zadbana, zagospodarowana nie wymagająca nakładów finansowych.


W skład nieruchomości wchodzą:

- Dom wolnostojący po powierzchni 560 m2, wykończony w wysokim standardzie. Ocieplone poddasze.

Parter o powierzchni 110 m2: salon z kominkiem oraz jadalnia - 40m2, łazienka - 5 m2, kuchnia - 15 m2, salonik - 20 m2, sypialnia 18 m2.
Piętro 110 m2: 3 sypialnie, salonik 20 m2, pokój kąpielowy z sauną parową i jacuzzi, duża łazienka.
Przyziemie/piwnica: składa się z siłowni, kotłowni oraz innych pomieszczeń gospodarczych

- Stajnia I:
Na parterze budynku znajdują się 4 boksy po 8,5 m2, siodlarnia 15 m2, paszarnia 10 m2. Letni barek gastronomiczny.
Pierwsze piętro: 4 pokoje gościnne z łazienkami, kuchnia z pełnym wyposażeniem, świetlica z telewizorem.

- Stajnia II:
Parter budynku:
Trzy boksy po 9 m2, paszarnia. Pomieszczenie gastronomiczne na 50 osób z zapleczem kuchennym w pełnie wyposażona kuchnia, 2 WC. Taras nad stawem 40 m2. Pomieszczenia gospodarcze.
Pierwsze Piętro 110 m2 - 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem.

- Dwie stodoły na siano i słomę, wozownia, garaż.

- Szopa, dwa boksy drewniane dla kucyków. Wygrodzony teren z kurnikami dla kur zielononóżek i pawi. Teren dla kóz, barakowóz.


Gospodarstwo jest także rajem dla miłośników wędkowania. Krystalicznie czyste wody stawu na terenie gospodarstwa pełne są ryb: karpie, sumy, liny.
Obiekt zaopatrywany w wodę z własnego ujęcia (2 studnie głębinowe). W sąsiedztwie obiektu znajdują się lasy i piękny zalew w Osieczku (raj dla wędkarzy).

Ponad 2 hektarowy teren nieruchomość, który jest przedzielony drogą asfaltową. Miejsce bardzo urokliwe z jednej strony 110 h lasów grzybowych z drugiej strony rzeka 1 klasy czystości z pstrągiem potokowym. Własny ogrodzony staw z rybami. Plac zabaw dla dzieci z dwiema trampolinami. Ognisko-grill otwarty i grill zadaszony.

Na terenie nieruchomości liczne atrakcje dające możliwość spędzenia czasu na łonie natury. Jest miejsce na ognisko, a w razie niepogody możliwość skorzystania z zadaszonej wiaty. Dla dzieci plac zabaw. Liczne ścieżki rowerowe oraz tereny spacerowe wokół nieruchomości.

Dostępne media: prąd, woda - własne ujęcie z dwóch studni głębinowych, szambo ekologiczne, 2 kotłownie (piec na ekogroszek i olej opałowy), telefon, internet, tv satelitarna.

Więcej zdjęć nieruchomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomość oraz do zadawania pytań.