Serock

OFERTA NR. 86/4021/ODS

4 100 000PLN

 • TYP DOMU
  Wolnostojący
 • METRAŻ
  343.44 M 2
 • POW. DZIAŁKI
  1723 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  7
 • ROK BUDOWY
  2014

NA NIERUCHOMOŚĆ PRZYJMOWANE SĄ INDYWIDUALNE OFERTY CENOWE. Wszystkie dostępne zdjęcia nieruchomości znajdą Państwo na naszej stronie.

Przedstawiam do sprzedaży piękny, luksusowy dom położony w Serocku. Linia brzegowa rzeki Narew! Jest on całkowicie wyposażony. Znajduje się on w pierwszej linii zabudowy, kameralnej części Serocka oraz posiada własny pomost z wyłącznym korzystaniem. Dojazd do ulicy przy której znajduje się nieruchomość mają tylko mieszkańcy i ich goście. Na drodze położony jest asfalt.

Dom położony jest na dwóch działkach o powierzchni łącznej 1723 m2. Jest ona w kształcie kwadratowym z lekkim pochyleniem ku brzegowi rzeki Narew. Przed domem, za posiadłością znajduje się droga do bulwarów, natomiast nie jest ona drogą publiczną. Na wzgórzu na tle domu jest widoczny urokliwy, mały kościół. Miejsce jest bardzo ciche z niesamowitym widokiem, który pozwoli odprężyć się nawet najbardziej wymagającym nowym właścicielom.

*Dom:
Dobrze doświetlony z każdej strony, dzięki ogromnym oknom na każdej ze ścian budynku. Jego powierzchnia użytkowa to 343,44 m2, posiada siedem oddzielnych pomieszczeń rozmieszczonych na trzech poziomach. Trzy sypialnie na dole oraz jedna na najwyższym poziomie. Trzy sypialnie posiadają własne toalety. Poza nimi dwie dla gości znajdują się w korytarzach. Na najwyższym poziomie domu poza sypialnią z pięknym widokiem oraz połączoną z nią łazienką, znajduje się tez przestronna garderoba.

Część główną domu stanowi salon, który doskonale prezentuje niesamowitą kubaturę tego budynku (1280 m2). Wysokość salonu to ponad 7 metrów, znajduje się tu mnóstwo wolnej przestrzeni, system nagłośnienia, telewizor 70’, wygodne duże kanapy. W narożniku duże biurko z częścią przeznaczona np. do pracy. W salonie znajduje się także wyjście na duży taras z widokiem na ogród, rzekę i własny pomost. Klasyczny kominek oddziela salon od części jadalnej, w której znajdują się duży stół dla ośmiu osób, również z przepięknym widokiem na Narew. Dalej obok części jadalnej znajduje się w pełni wyposażona, w doskonałej jakości sprzęty - kuchnia. W dolnej części domu, znajdują się trzy sypialnie, trzy pomieszczenia gospodarcze oraz zimowy ogród. Można stamtąd wyjść na zewnątrz, gdzie znajduje się całoroczne jacuzzi.

W całym domu zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, między innymi elektrycznie sterowane rolety i zasłony, system inteligentnego zdalnego sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją czy alarmami innymi systemami bezpieczeństwa. Na ogrodzie oraz w domu zainstalowane jest nagłośnienie marki Bose. Meble znanych projektantów m.in. z kolekcji Roberto Cavalli home. Na podłogach deska z drewna egzotycznego, najwyższej jakości gres i terakota. W ogrodzie - kamień. O bezpieczeństwo dba system monitoringu wokół działki. Ogród o powierzchni około 1000 metrów został zaaranżowany przez architekta krajobrazu dzięki czemu wszystko jest przemyślane i ergonomiczne.

Wycena nieruchomości wg. operatu szacunkowego to 5 400 000 zł, wartość wyposażenia domu to niespełna 3 000 000 zł.
Dom jest na sprzedaż ze wszystkim co widzimy na zdjęciach. Zachęcamy do składania ofert. Każda złożona oferta będzie rozpatrywana indywidualnie. Koszty utrzymania domu wraz z ogrodem wahają się w granicach 3000 zł miesięcznie per saldo.

Zapraszam do kontaktu celem umówienia spotkania i obejrzenia tej pięknej nieruchomości.