Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Piaseczno, Zalesie Dolne

OFERTA NR. 74/4021/ODS

1 370 000PLN

 • TYP DOMU
  Wolnostojący
 • METRAŻ
  278 M 2
 • POW. DZIAŁKI
  1615 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  6
 • ROK BUDOWY
  2001

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w pięknej, zielonej i cichej części Zalesia Dolnego. Blisko tereny rekreacyjne, Górki Szymona, zalew, rzeka Jeziorka, natomiast w odległości ok. 1 km: szkoła, przedszkola, sklepy, kościół, komunikacja miejska, usługi.

*Dane budynku:
Powierzchnia użytkowa 260 m2, powierzchnia całkowita 278 m2 z garażem. Na parterze znajdują się: salon, jadalnia, kuchnia, przedpokój, holl, trzy sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, WC, garderoba, spiżarnia i kotłownia. Na poddaszu są: dwa bardzo duże pokoje, łazienka, garderoba, holl i składzik. Na wejściu ze schodów drewnianych duża antresola. Budynek położony w środku pięknego, młodego ogrodu zaprojektowanego w 2001 r. przez inż. krajobrazu wraz z późniejszymi modyfikacjami. W roku 2007 r. wybudowano studnię głębinową i założono instalację automatycznego podlewania ze sterowaniem mikroprocesorowym. W roku 2017 r. założono instalację fotowoltaiczną o mocy 3 kw na dachu budynku wytwarzającą prąd elektryczny z promieniowania słonecznego. Furtka z domofonem zdalnie otwierana. Brama wjazdowa przesuwna, wisząca, sterowana pilotem. Druga brama techniczna, dwuskrzydłowa otwierana ręcznie.

Informacje odnośnie technologi budowy:
Dom został zbudowany w 2001 r. i wykończony a w 2007 r. dobudowano schody na piętro i wykończono poddasze użytkowe. Dom zbudowany jest z cegły ceramicznej Porotherm, ściany zewnętrzne trójwarstwowe. Licząc od wewnątrz bloczek Porotherm 25 cm, wełna mineralna 12 cm, pustka powietrzna 3 cm, cegła Porotherm 11,5 cm, tynk malowany farbą silikonową. Ściany poprzeczne nośne z bloczków Porotherm 25 cm. Ścianki działowe z Porothermu 11,5 cm. Wszystkie ściany otynkowane. Ściany ocieplone styropianem, zaizolowane preparatem smołowo-kauczukowym. Wysokość pomieszczeń w świetle: parteru - 2,76 m i 5,19 m, poddasza - 2,45 m. Schody na poddasze bukowo-dębowe o konstrukcji policzkowej meblowe (wyjątkowo ładne).

Dach czterospadowy o ustroju krokwiowo-jętkowym wsparty na słupach i belkach bramowych, posiadający wykusze w części zachodniej i północnej. W połaci dachowej okna firmy Velux z najwyższej półki. Dach kryty dachówką ceramiczną. Obróbki blacharskie wykonane z blachy ocynkowanej z naniesioną warstwą lakieru ceglanego koloru. Stolarka okienna drewniana typu energooszczędnego. Drzwi wejściowe drewniane antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne wykonane na parterze jako mahoniowe, a na piętrze białe drewniane.

Podłogi na parterze klepka dębowa, a na poddaszu klepka jesionowa selekcjonowana jasna. Podłogi w kuchni i holu gres polerowany, w łazienkach i WC terrakota, na tarasie i schodkach wejściowych terakota mrozoodporna. W domu znajdują się instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna, podłączone do sieci miejskiej oraz C.O, alarmowa z monitoringiem, TV telewizji satelitarnej połączonej z talerzem i instalacja centralnego odkurzacza, a ostatnio założona instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku dająca elektro-wystarczalność. W części domu instalacje rozprowadzające ciepłe powietrze z kominka norweskiej firmy - Jotul o mocy 18 kW. Zapewnia ogrzewanie jesienią, wiosną i w czasie lekkiej zimy. Instalacje wodna, CO. i centralnego odkurzacza rozprowadzone w podłodze. Ogrzewanie domu kominkiem i lub lokalnej kotłowni z piecem gazowym dwu funkcyjnym - Junkers (ciepła woda i CO).

Koszty utrzymania domu:
- prąd: 50 zł/rok (brak kosztów energii elektrycznej ze względu na instalację fotowoltaiczną)
- zużycie wody: 33 zł/miesięcznie,
- gaz: 140 zł/miesięcznie
- podatek od nieruchomości: 649 zł/rok.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.