EXCLUSIVE

Warszawa, Włochy, Drukarzy

OFERTA NR. 302/4021/OMS

810 000PLN

 • MEASUREMENT
  81 M 2
 • NR. OF ROOMS
  3
 • Year of built
  2011
 • Floor
  3 / 3
 • TARAS
  110 M 2
 • CZYNSZ
  750 PLN

Przedstawiam przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w cichej dzielnicy Warszawy - na Włochach. W okolicy dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych, mieszkanie znajduje się w budynku trzypiętrowym, na ostatnim piętrze. Dysponuje tarasem o powierzchni aż 90 m2!
Skierowany on jest na północ i wschód. Gwarantuje to rewelacyjne doświetlenie. Mieszkanie jest bardzo jasne. Budynek jest położony nieopodal torów kolejowych, natomiast nie powoduje to nadmiernego hałasu i jego poziom jest znacznie niższy niż ruchliwej ulicy.

Lokalizacja:
Budynek jest położony dokładnie 6 km od centrum miasta. W ciągu kilku minut samochodem znajdziemy się na skrzyżowaniu ulic Popularnej oraz Alei Jerozolimskich, a dalej bardzo szybko dotrzemy stamtąd do Śródmieścia. Jeśli chodzi o komunikację miejską w najbliższej odległości dostępne są trzy autobusy, oraz stacja PKP Włochy. Dostępne są tam pociągi podmiejskich kolei, które w ciągu 20 minut dojeżdżają się do stacji PKP Warszawa Śródmieście. W okolicy znajdują się duże sklepy jak Tesco Leclerc, Makro. Centra handlowe Blue City oraz Atrium Reduta oddalone o około 2,8 km.
W najbliższej okolicy również znajdują się mniejsze sklepy pierwszej potrzeby, apteka i inne najważniejsze punkty handlowo usługowe.

*Mieszkanie:
Na powierzchni 81 m2 znajdują się dwie sypialnie, salon z otwartą kuchnią, garderoba, łazienka oraz oddzielna toaleta. Na podłogach w sypialniach oraz salonie znajduję się wysokiej jakości deska jesionowa utrzymana w bardzo dobrym stanie. W łazienkach oraz kuchni glazura.
W łazienkach zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Posiada ona dużą kabinę prysznicową, jest w niej okno. Pomaga to zredukować zużycie prądu przy użytkowaniu jej w dzień. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty AGD, w tym zmywarkę, czy piekarnik elektryczny, również jest świetnie doświetlona. Oprócz wyposażenia w zabudowie mieszkanie sprzedawane jest bez ruchomych mebli.
Nieruchomość charakteryzuje się bardzo praktycznym rozkładem, dobrym doświetleniem oraz dodatkową przestrzenią tarasu, który okaże się bezcenny od początków wiosny do końca lata :)

Cena mieszkania to 810 000 zł + 20 000 zł za miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Czynsz administracyjny ok 700 zł
Księga Wieczysta nieruchomości jest czysta i wolna od jakichkolwiek zobowiązań.

Serdecznie zapraszam do kontaktu celem obejrzenia nieruchomości!