Contact Agent

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Praga-Południe, Francuska

OFERTA NR. 1148/4021/OMW

5 500PLN

 • MEASUREMENT
  140 M 2
 • NR. OF ROOMS
  5
 • Year of built
  1955
 • Floor
  3 / 3
 • Balcony
  15 M 2

Lokalizacja:
Mieszkanie położne na Saskiej Kępie przy ul. Francuskiej. Bardzo blisko ronda Waszyngtona. 4 min. tramwajem przez most Poniatowskiego od Traktu Królewskiego i ulicy Nowy świat. Blisko plaża nadwiślańska i największy warszawski park.

*Mieszkanie:
Unikalne, trzypoziomowe mieszkanie. Charakter wnętrza podkreśla jego wysokość - około 400 cm, w części gdzie znajduje się salon, kuchnia oraz schody. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, okna nieruchomości wychodzą na cztery strony świata. Na podłodze dębowy parkiet lub wykładzina w sypialniach.

Aktualnie mieszkanie będzie przechodziło remont, który będzie obejmował min: cyklinowanie podłogi w salonie, renowacja frontów szafek w kuchni, malowanie całego mieszkania, lifting łazienek, wymiana wykładzin w sypialniach (zdjęcia mieszkania pokazują stan przed remontem).

I poziom: sypialnia, przynależna łazienka, garderoba.
II poziom: przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia, toaleta z wraz z pomieszczeniem w którym znajduje się piec gazowy ogrzewający mieszkanie. Wysokość tej części mieszkania to około 400 cm. Piękny widok z okien na dachy okolicznej zabudowy oraz zieleń. W salonie znajduje się dwustronny kominek, który dodaje wnętrzu dodatkowego klimatu.
III poziom: trzy samodzielne sypialnie, duża łazienka z oknem wyposażona w wannę oraz prysznic, garderoba oraz hol.

Mieszkanie, wygodne, przestronne, jasne.

Zapraszam na prezentację mieszkania.