Contact Agent

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Mokotów, Puławska

OFERTA NR. 1147/4021/OMW

3 000PLN

 • MEASUREMENT
  63 M 2
 • NR. OF ROOMS
  2
 • Year of built
  1935
 • Floor
  3 / 4

Lokalizacja/budynek:
Mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Puławskiej, w drugie linii zabudowy od ulicy co powoduje, że mieszkanie z każdej strony jest ciche. Kamienica powstała jako tzw. jeden z Domów Wedla w 1935 r, według projektu architektów Juliusza Żórawskiego i Z. Mączeńskiego. Bardzo blisko przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Tuż obok Park Morskie Oko, czyli doskonałe miejsce do rekreacji i spędzania wolnego czasu.

Mieszkanie:
Charakter wnętrza podkreśla jego wysokość - 300 cm oraz bardzo duże okna, praktycznie zajmują całą jedną ścianę. Na podłodze oryginalny, dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie składa się salonu, dużej sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, WC oraz holu. Do wszystkich pomieszczeń jest samodzielne wejście z przedpokoju. Okna obu pokoi wychodzą na zadrzewiony skwer, który na wiosnę tworzy " ścianę " zieleni. Między innymi dzięki drewnianej podłodze, oryginalnym meblom oraz dodatkom, mieszkanie zachowało elementy architektury przedwojennej.
Mieszkanie kompletnie umeblowane; w salonie wygodna, duża kanapa i fotel zapewniają miejce do wypoczynku, a ogromny stół daje masę miejsca do ew. przyjmowania gości. W sypialni, dzięki jej wielkości, oprócz dwuosobowego łóżka i komody znalazło się także miejsce na biurko - idealne miejsce do pracy. Kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt agd, ze stołem jadalnianym i wygodnym siedziskiem sprzyja spędzaniu w niej czasu - świetne miejsce dla lubiących gotować. Łazienka z kabiną prysznicową wyposażona w pralkę.
Mieszkanie bardzo wygodne, przestronne , jasne, z charakterem, doskonałe zwłaszcza dla amatorów wnętrz eklektycznych.

Cena najmu: 3 000 zł + woda, prąd, gaz, internet.

Zaprasza na prezentację nieruchomości.