EXCLUSIVE

Warszawa, Wawer

OFERTA NR. 49/4021/ODS

950 000PLN

 • TYP DOMU
  Bliźniak
 • MEASUREMENT
  184 M 2
 • LOT AREAI
  492 M 2
 • NR. OF ROOMS
  5
 • Year of built
  2016

Prezentujemy Państwu inteligentny dom, który z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnej architektury. Idealny na wąskie, miejskie i podmiejskie działki, zachwyca prostą formą, efektowną kompozycją kolorów i okładzin oraz szerokim otwarciem widokowym na ogród.

Technologia:
Budynek wybudowany w technologi tradycyjnej, murowanej ze stropem monolitycznym żelbetowym, budynek pokryty stropodachem z izolacją termiczną.

*Liczba pomieszczeń w budynku:
Parter: Salon, kuchnia, holl, WC, gabinet, garaż, kotłownia.
Piętro: 3 Sypialnie, 2 łazienki, garderoba, korytarz. Do budynku zaprojektowano trzy miejsca postojowe, jedno miejsce w garażu i dwa przed wjazdem do garażu.

Media w budynku:
Energia elektryczna, ciepło z pieca gazowego (kocioł kondensacyjny BROETJE WBS E 22 KW), woda pitna z sieci wodociągowej, woda ciepła z pieca gazowego i zasobnika wody, odprowadzanie ścieków do szamba szczelnego zlokalizowanego w podjeździe, odprowadzenie wód opadowych na teren działki. Ogrzewanie podłogowe wodne - holl, kuchnia i łazienki.

Instalacje dodatkowe:
system inteligentny dom AMPIO (szczegóły dostępne w dokumentacji u doradcy), domofonowa, okablowanie dla telewizji naziemnej i satelitarnej multiswitchowej, podtynkowa alarmowa SATEL, zewnętrzny monitoring kamer (kamery NOVUS)

Działka z dostępem do drogi publicznej asfaltowej, ogrodzona z automatyczną bramą.

Dojazd do PKiN - 16 km (20 min)

Wszystkie szczegóły w dokumentacji techniczno-budowlanej dostępnej w biurze.

Gorąco polecam, nieruchomość warta uwagi.