Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Śródmieście, Wilanowska

OFERTA NR. 1030/4021/OMW

7 000PLN

 • METRAŻ
  85 M 2
 • ILOŚĆ POKOI
  3
 • ROK BUDOWY
  2018
 • PIĘTRO
  0 / 3

Lokalizacja/budynek:
Budynek znajduje się przy ul. Wilanowskiej, Powiśle, jest oddalony od głównych ulic. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży. Bliskość atrakcji miasta w połączeniu z ciszą i zielenią okolicznych parków. Doskonała komunikacja autobusowa i bliskość metra - można szybko dotrzeć do wszystkich kluczowych miejsc Warszawy. Osiedle ogrodzone, strzeżone i monitorowane. Niezwykle atrakcyjne otoczenie tej inwestycji stanowią o wygodzie i prestiżu życia.
Niski apartamentowiec zaprojektowany przez Stefana Kuryłowicza, usytuowany wśród zieleni i innych budynków mieszkalnych w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych.

Apartament:
Całkowicie nowo wykończony i umeblowany apartament, nie był jeszcze zamieszkały. Zaprojektowany przez architekta, wykończony i umeblowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Jego dodatkowym atutem jest stylowe wnętrze z wykończeniem w wysokim standardzie. Apartament składa się z przestronnego, komfortowego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Dodatkowo w apartamencie znajduje się sypialnia z dużym łóżkiem, w której znajduje się przejście do dużej garderoby z oknem. Drugi pokój mogący pełnić funkcje dodatkowej sypialni lub gabinetu. Oprócz tego lokal posiada przestronną łazienkę z kabiną prysznicową oraz wanną. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, wliczone w cenę mieszkania. Apartament wykończony z niezwykłą starannością, klimatyzowany.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.