Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Mokotów, Stanisława Żaryna

OFERTA NR. 1015/4021/OMW

4 600 PLN

 • METRAŻ
  70 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  3
 • ROK BUDOWY
  2003
 • PIĘTRO
  2 / 7
 • BALKON
  8 M2

Lokalizacja:
Prestiżowe położenie w centrum Mokotowa - w apartamentowcu przy ul. Żaryna, strzeżone osiedle Eko Park na Górnym Mokotowie, uznawanym za najbardziej prestiżowe osiedle w Warszawie. Na terenie osiedla szeroki wybór lokali handlowo-usługowych (sklepy spożywcze, kawiarnie, restauracje, apteka oraz gabinety SPA). Osiedle położone jest w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym Warszawy.Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy mają doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta - w sąsiedztwie znajduje się stacja metra (10 min do stacji metra Pole Mokotowskie), przystanek autobusowy i tramwajowy.
Osiedle usytuowane jest w pobliżu czołowych szkół średnich i renomowanych uczelni wyższych. W bliskiej okolicy funkcjonuje sieć sklepów i punktów usługowych. W okolicy bardzo dużo zieleni wraz z parkiem Pole Mokotowskie. Budynek z recepcją, posiada całodobową ochronę i monitoring, jedynie 62 mieszkania w całym budynku.

Apartament:
Przestronny salon połączony z otwartą kuchnią, podgrzewana podłoga w kuchni. Przestronna główna sypialnia, w której znajduje się bardzo duża ,zabudowana szafa wnękowa na całą ścianę, okna sypialni skierowane na zieleń (wschód). Dalej mamy jeszcze drygą sypialnię z oknami skierowanymi na wschód oraz południe. Z obu sypialni jest wyście na bardzo dużą loggie - 8 m2. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się jeszcze duża łazienka z wanną i podgrzaną podłogą. Przy drzwiach wejściowych do mieszkania znajduję się jeszcze garderoba. Mieszkanie bardzo jasne z dużą ilością okien skierowanych na wschód, za oknami zieleń czyli ogródki działkowe.

Wysoki standard wykończenia, podłoga – parkiet z drewna egzotycznego (merbau). Kuchnia z zabudową i pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD. Mieszkanie przestronne z bardzo dużymi oknami, wykonanymi z mahoniu. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz niewielka komórka lokatorska, wliczone w cenę mieszkania.

Cena najmu: 4 600 zł (w tym miejsce parkingowe w garażu podziemnym i zaliczki na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę) + prąd.

Serdecznie zapraszam na prezentacje nieruchomości.