Kontakt z Agentem

Iwona Sułkowska

Iwona Sułkowska
i.sulkowska@conciergehouse.pl
Tel. +48 502 106 030

Warszawa, Białołęka, Ostródzka

OFERTA NR. 241/4021/OMS

506 500 PLN

 • METRAŻ
  71.82 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  3
 • ROK BUDOWY
  2016
 • PIĘTRO
  1 / 2
 • BALKON
  5,41 M2
 • CZYNSZ
  742.56 PLN

Lokalizacja/ budynek:
Zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych oddanych do użytku w 3 kwartale 2016 r.
Niska zabudowa podkreśla kameralność oraz prestiż osiedla. Kompleks ogrodzony i strzeżony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców. Bloki 2 piętrowe z windą i garażem podziemnym. Osiedle ogrodzone i strzeżone. Bezpośrednia asfaltowa droga dojazdowa. Liczne tereny rekreacyjne. W niedalekiej okolicy dostępna pełna infrastruktura: tuż obok sklep osiedlowy, blisko Biedronka i Netto, szkoła podstawowa i przedszkole i żłobek, centrum medyczne, w niewielkiej odległości Centrum Handlowe Atrium Targówek.

Komunikacja: komunikacja miejska: kilka linii autobusowych-przystanek autobusowy tuż pod budynkiem. Dojazd do metra trwa ok 15 min. Dobre połączenie ul. Ostródzkiej z Trasą Toruńską (S8). Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok 15 min.

Mieszkanie:
Trzypokojowe mieszkanie z komórka lokatorską i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, z dobrej jakości sprzętem agd. Salon z wyjściem na balkon, oddzielony od kuchni ścianką / barkiem. Doskonały układ pomieszczeń: część wypoczynkowa , dzienna razem z kuchnią znajduje się po jednej stronie mieszkania( okna w kierunku północnym); obie sypialnie w drugiej części mieszkania, na końcu dosyć długiego przedpokoju (okna w kierunku południowym). Blisko sypialni zlokalizowana łazienka z wanną.
Dodatkowe wc znajduje się bliżej części dziennej.
Kuchnia z ładną zabudową kuchenną wyposażona w niezbędny sprzęt agd. Wykończenie: w pokojach i przedpokoju na podłogach panele, w łazienkach i kuchni terakota. Przemyślane oświetlenie, podwieszane, zaznaczone wyraźną kolorystyka sufity podwieszany podkreślają jego zróżnicowanie. Miejsce do przechowywania zapewniają szafy zabudowane w obu sypialniach i przedpokoju.

Układ mieszkania, jasna kolorystyka, liczne szafy sprawiają, że mieszkanie jest wygodne, jasne, przestronne i przytulne.

Do mieszkania przynależy:
- komórka lokatorska: cena 11 500
- miejsce parkingowe w garażu podziemnym: cena 22 000

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości.