Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Śródmieście, Warecka

OFERTA NR. 873/4021/OMW

5 000 PLN

 • METRAŻ
  54 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  2
 • ROK BUDOWY
  1950
 • PIĘTRO
  1 / 3

Lokalizacja/budynek:
Kamienica zlokalizowana jest przy ul. Wareckiej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Nowy Świat i skrzyżowania ulic Świętokrzyska/Nowy Świat. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura sklepy, restauracje, galerie handlowe, metro, przystanki autobusowe i tramwajowe.

Apartament:
Apartament składa się z salonu z pięknymi dużymi oknami od wschodu i północy. Ponadto w apartamencie znajduje się jeszcze sypialnia z bezpośrednim dostępem do łazienki z kabiną prysznicową. Kuchnia z jadalnią jest oddzielnym, dużym, eleganckim pomieszczeniem z pięknym, wysokim oknem od północy. Dodatkowo w holu mieszkania znajduje się jeszcze pomieszczenie gospodarcze zaaranżowane na pralnie i suszarnie oraz wygodna i bardzo pojemna szafo-garderoba. Bezpośrednio z holu można wejść do łazienki, która jest pomysłowo przedzielona drzwiami oddzielającymi toaletę z umywalką od części łazienki, gdzie znajduje się kabina prysznicowa.

Mieszkanie zostało wykończone najwyższej jakości materiałami włoskich i hiszpańskich producentów. Okna zostały wyposażone w piękne, drewniane okiennice z pozłacanymi okuciami dodające wnętrzu niebywałej elegancji. Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Dodatkowym atutem jest zainstalowana klimatyzacja.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.