Kontakt z Agentem

Iwona Sułkowska

Iwona Sułkowska
i.sulkowska@conciergehouse.pl
Tel. +48 502 106 030

Warszawa, Śródmieście, al. Solidarności

OFERTA NR. 867/4021/OMW

4 300 PLN

 • METRAŻ
  92 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  4
 • ROK BUDOWY
  1964
 • PIĘTRO
  5 / 5

Lokalizacja/ budynek:
Centrum miasta - róg al. Solidarności i Al. Jana Pawła II. W okolicy wszystko co niezbędne: sklepy - Biedronka, Społem / spacer dosłownie w kapciach /, Hala Mirowska - ok. 300 m, na parterze budynku KFC. Budynek w dobrym stanie, zadbany, kilka klatek, ciche podwórko, nowoczesne windy. Budynek na rogu ulic - przystanki tramwajowe we wszystkich kierunkach - ok.20- 30 m - komunikacja doskonała. Do stacji metra Ratusz - 1 przystanek lub krótki spacer.

Mieszkanie:
Mieszkanie dwupoziomowe:
1 poziom 62 m 2: pokój dzienny, pokój - do zagospodarowanie np na sypialnię, kuchnia , łazienka z wanną
2 poziom 30 m 2: pokój dla dziecka / oczywiście można zmienić przeznaczenie/, duża, częściowo otwarta przestrzeń do własnej aranżacji, łazienka z kabiną prysznicową, wnęka garderobiana.
Kuchnia z oknem, z pełną zabudową kuchenną, wyposażona w zmywarkę, dużą lodówko-zamrażarkę, lodówkę na wino. Wszystkie sprzęty bardzo dobrej jakości. Wysoki barek z hokerami zapewnia miejsce na zjedzenie szybkich posiłków. Pokój dzienny - częściowo umeblowany: duży regał, kanapa, ława, ciekawe i oryginalne lampy. na podłodze zadbany parkiet. Drugi pokój - przeznaczenie w zależności od fantazji Najemców, na razie umeblowanie to duży regał, szafa i biurko. Na podłodze parkiet. Oba pokoje z oknami na ulicę , ale piąte piętro powoduje , że hałas nie jest dokuczliwy - normalne odgłosy miasta. W hallu duża szafa i zamknięte pomieszczenie pod schodami, na podłodze deski. Łazienka z wanną, ładna zabudowa, szafki. utrzymana w jasnej kolorystyce.
Na drugi poziom prowadzą dosyć szerokie, wygodne schody. Na tym poziomie mała sypialnia / obecnie umeblowana dla dziecka/ i duże pomieszczenie częściowo otwarte, od schodów oddzielone ścianą , ale do wysokości ok. 130. We wnęce pomieszczenie garderobiane z dwoma szafami. Łazienka z kabiną prysznicową, jasnymi szafkami. Małe okna wychodzące na podwórko będą determinowały jego przeznaczenie.
Bardzo dobry standard wykończenia, wysoka jakość sprzętów, ładne płytki w łazienkach i w kuchni. Mieszkanie przestronne, wygodne, daje ogromne możliwości do własnej aranżacji.

Czynsz zawiera zaliczki za zużycie, ciepłej i zimnej wody oraz ogrzewania.

Serdecznie polecam.