Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Wielicka

OFERTA NR. 179/4021/OMS

2 175 600 PLN

 • METRAŻ
  147 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  4
 • ROK BUDOWY
  2013
 • PIĘTRO
  4 / 5
 • BALKON
  20+7,5 M2

Lokalizacja/budynek:
Apartament zlokalizowany w eleganckiej rezydencji, tylko z 16 mieszkaniami i apartamentami, zlokalizowanymi na pięciu piętrach. Apartamentowiec leży w samym sercu Górnego Mokotowa, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - zielonej, bogatej w liczne parki i ogrody. Urok tej dzielnicy sprawia, że Mokotów często wybierany jest na rezydencje wielu ambasad i ambasadorów przebywających w Polsce. Doskonałe położenie pomiędzy lotniskiem im. F.Chopina i centrum miasta, w odległości 15 minut. Dwie stacje metra, kilka przystanków autobusowych i tramwajowych są oddalone o kilka minut spacerem.

Apartament:
Apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim. Przestronny, zlokalizowany na czwartym piętrze, z przepięknym widokiem na Warszawę, z oknami zwróconymi na trzy strony świata: zachodnią, wschodnią oraz północną. Dzięki takiemu rozkładowi oraz oszkleniu od sufitu do podłogi, słońce obecne jest w mieszkaniu zarówno rano jak i po południu, czyniąc z niego bardzo jasne.

Dzięki temu że apartament oferowany jest jako open space przyszły Właściciel ma możliwość własnej aranżacji wnętrza czyli podziału na pokoje według własnego życzenia. Obecny rozkład lokalu, z łatwością pozwala podzielić go na strefę: dzienną i nocną. Dzienną z narożnie oszklonym salonem, kuchnią oraz jadalnią oraz nocną z trzema sypialniami, widną garderobą z oknem.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.