Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Śródmieście, Poznańska

OFERTA NR. 829/4021/OMW

6 000 PLN

 • METRAŻ
  55 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  2
 • ROK BUDOWY
  1910
 • PIĘTRO
  4 / 5
 • BALKON
  2 M2

Lokalizacja/budynek:
Doskonała lokalizacja, nieruchomość położona w ścisłym centrum, tramwaje, autobusy, metro. Apartament mieści się w kamienicy z 1910 roku, w pełni zrewitalizowanej przez Feniks Group. Zachowane zostały dekoracyjne historyczne elementy dekoracyjne klatek schodowych i elewacji. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców jest eleganckie zadaszone podwórko oraz concierge i 24-godzinna ochrona.

Apartament:
Nieruchomość składa się z przestronnego salony, który jest połączony z aneksem kuchennym. Duża sypialnia, która została wyposażona w obszerną szafę wnękową. Z sypialni jest wyjście na niewielki balkon. Biało, szara łazienka wykończona w marmurze, wyposażona w pojemne szafki na kosmetyki oraz pralko-suszarkę. Przestronny hol, który został wyposażony w kolejną dużą, szafę wnękową.

Wnętrze zostało wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów: marmur, granit, olejowany parkiet dębowy. Apartament jest bardzo cichy oraz przestronny. Ogromnym atutem jest ponad standardowa wysokość 350 cm, która dodaje wnętrzu przestrzeni. Klimatyzacja. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym w sąsiednich budynkach.

Zapraszam na prezentację nieruchomość.