Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza

OFERTA NR. 159/4021/OMS

2 597 000 PLN

 • METRAŻ
  163.27 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  4
 • ROK BUDOWY
  2012
 • PIĘTRO
  5 / 10
 • BALKON
  9,4 M2

Kupujący nie płaci podatku PCC (2%)

Lokalizacja:
Budynek zlokalizowany jest przy ul. Woronicza. W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, punkty medyczne, szkoły, przedszkola, restauracje, usługi i poczta. Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajdują się przystanki Woronicza oraz stacja metra Wierzbno, oddalona o kilka przystanków. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Wołoska, Puławska, Żwirki i Wigury oraz al. Niepodległości.

Inwestycja: wysokość
Woronicza Qbik to nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy w stylistyce loftów, którego charakter wyrażony jest poprzez przestrzeń i czystą architekturę. Woronicza Qbik odznacza się niepowtarzalnym charakterem. Elewacja złożona w ponad jednej trzeciej ze szkła. Dominują duże, szklane fasady, beton, drewno i metal. Kompleks charakteryzuje stylowa postindustrialna architektura.

Z myślą o mieszkańcach na terenie inwestycji stworzono siłownię, przeznaczoną do ich wyłącznego użytku. Korzystanie z siłowni jest wliczone w czynsz administracyjny. Inwestycja posiada również bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Zamknięty teren osiedla objęty jest systemem całodobowej ochrony, składającym się z monitoringu, wideofonów oraz chipów dostępu do części wspólnych. Budynek oddany do użytku.

Loft:
Dwupoziomowe mieszkanie położone na 5 i 6 piętrze. Apartament pokazowy, został wykończony wg projektu Justyny Smolec. Projekt doskonale oddaje surowy, industrialny charakter inwestycji i jej najbliższej okolicy. Niewątpliwym atutem mieszkania są niesamowite, prawie 6 metrowe okna, przez które można podziwiać panoramę Warszawy.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo - 39 000 zł. W swojej ofercie posiadamy również inne apartamenty w tej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości.