Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Bielany

OFERTA NR. 61/4021/OLW

30 000 PLN

 • METRAŻ
  750 M2
 • CENA ZA (M2)
  40 PLN
 • ROK BUDOWY
  2016
 • PIĘTRO
  / 3

Nowo wybudowany budynek usługowy, z przeznaczeniem jako prywatna szkoła, budynek biurowy lub siedzibę firmy.

Lokalizacja:
Budynek komercyjny położony dosłownie 600 m od stacji metra Młociny, pod budynkiem przystanek autobusowy oraz tramwajowy. W pobliżu rozpoczęła się budowa Galerii Młociny. Świetni komunikacja miejska i samochodowa, w pobliżu pętla tramwajowa, most Północny oraz Wisłostrada.

Nowoczesny czterokondygnacyjny budynek, oddany do użytku w 2016 roku. Budynek idealny na prowadzenie niepublicznej szkoły lub siedzibę dużej formy.

Rozkład budynku:
- Parter podzielony na część usługową i garaże na 3 samochody osobowe (3 bramy bez automatyki), serwerownia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka dla osób niepełnosprawnych,
- I piętro – powierzchnia open space, łazienka dla osób niepełnosprawnych + dodatkowa łazienka damska i męska, kotłownia zaopatrzona w piec kondensacyjny jednofunkcyjny firmy De Dietrich oraz zasobnik pojemność 250L.
- II piętro – powierzchnia open space, łazienka dla osób niepełnosprawnych + dodatkowa łazienka damska i męska oraz pomieszczenie socjalne
- III piętro – vis a vis klatki schodowej – dwa pokoje z przejściową łazienką, z jednego pokoju bezpośrednie wyjęcie na balkon (20 mkw), po prawej stronie od klatki duże pomieszczenie z wyjęciem na balkon, dwa wydzielone pokoje, łazienka z pomieszczeniem gospodarczym.
- Poddasze z oknem dachowym

Każde piętro ma własną rozdzielnię elektryczną. Główna rozdzielnia na parterze. Hydranty na każdym piętrze. Szeroka klatka schodowa zaopatrzona w automatyczny system oddymiania w klapę Mercor z funkcją automatycznego otwierania i wietrzenia. Oddzielne i samodzielne sterowanie ogrzewaniem na każdym piętrze.

Wyposażenie i instalacje w budynku:
- Oświetlenie awaryjne w całym budynku
- Okablowanie logiczne (internetowe) rozprowadzone po wszystkich piętrach, pomieszczenie serwerowni na parterze (bez serwera)
- Winda firmy GMV z lustrem, system powiadamiania o awarii GSM, obustronnie otwierane drzwi do przedostatniego piętra, dojazd do ostatniego piętra kodowany na kartę
- Posadzki wykończone gresem firmy Nowa Gala
- Łazienki – armatura firmy Koło
- Monitoring rozprowadzony w całym obiekcie, parter zainstalowane czujki – obiekt monitorowany
- Wentylacja grawitacyjna – konstrukcja budynku żelbetonowa, stropy wzmocnione.
- Okna oraz drzwi ppoż firmy Plastimet
- Drzwi wewnętrzne firmy Pol-Skone
- Brama automatycznie otwierana (automatyka firmy Came), ogrodzenie od frontu – stal malowana ocynk
- Powierzchnia działki – kostka brukowa grubości 8 cm oraz ekokrata
- Wszystkie media: prąd, ogrzewanie gazowe, wod-kan.

Cenna najmy - 30 000 zł + opłaty eksploatacyjne

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.