Kontakt z Agentem

Iwona Sułkowska

Iwona Sułkowska
i.sulkowska@conciergehouse.pl
Tel. +48 502 106 030

Warszawa, Śródmieście, Bagatela

OFERTA NR. 17/4021/OLW

5 200 PLN

 • METRAŻ
  78 M2
 • CENA ZA (M2)
  66.67 PLN
 • ROK BUDOWY
  1911
 • PIĘTRO
  3 / 6

Lokalizacja:
Stylowa , zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji - blisko Plac Unii, Al. Szucha, Belweder, Łazienki. Mieszkanie położone jest w głównej oficynie ( dawniej dla państwa) z kamiennymi schodami frontowymi. Dodatkowo na ostatnim piętrze znajduje się zejście schodowe (dawniej dla służby).W budynku zainstalowana nowa winda – duża i wygodna. Świetne miejsce na biuro, kancelarię itp.

Mieszkanie:
Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie :nowe grzejniki, drzwi wejściowe bezpieczne, wypełnione wkładem stalowym i obudowane oryginalną płyciną z XiX w.; podłogi z drewna afrykańskiego, w łazience jasna glazura i terakota. Kuchnia z nową zabudową kuchenną kompletnie wyposażona. Wszystkie pokoje z osobnym wejściem z korytarza; pomiędzy pierwszym i drugim pokojem jest wykonany łącznik. Tam zostały wstawione drzwi dwuskrzydłowe. Trzeci pokój z odrębnym wejściem z przedpokoju / z tego pokoju wyjście na balkon /;
W mieszkaniu zamontowana instalacja alarmowa, pełne okablowanie na potrzeby biurowe, w całym mieszkaniu wykonane również nowe oświetlenie.
Do mieszkania przynależy piwnica.