Kontakt z Agentem

Małgorzata Kalinowska

Małgorzata Kalinowska
m.kalinowska@conciergehouse.pl
Tel. +48 694 063 205

Warszawa, Bielany, park Młociński

OFERTA NR. 9/4021/OGS

1 375 000 PLN

 • POW. DZIAŁKI
  1100 M2
 • UJĘCIE WODY
  Miejska,
 • PRĄD
  Tak
 • GAZ
  Tak
 • RODZAJ KANALIZACJI
  Miejska,

Lokalizacja;
Okolica jest idealna do mieszkania - cisza i otulina Parku Młocińskiego (ok. 50 metrów), dużo zieleni a jednocześnie naprawdę dobry dojazd do centrum miasta, bardzo szybki i prosty dojazd samochodem do stacji metra Młociny, podobnie jest z komunikacją autobusową czy ścieżką rowerową, która wiedzie do stacji metra. Nadwiślańskim Szlakiem Rowerowym można dojechać do Wilanowa. Rozstrzygnięto też przetarg na budowę w Parku Młocińskim przystani i plaży i jest już wybudowane nabrzeże. W Burakowie jest przeprawa promowa na drugą stronę Wisły.

Działka
1100 metrów kwadratowych, wszystkie media są w ulicy. Ze względu na szerokość (ca 18 m) grunt nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego z wygodnym podjazdem i z miejscem do wypoczynku za domem w ogrodzie. Nie ma tu planu zagospodarowania przestrzennego, z uzyskanych informacji można wybudować dom do dwu i pół kondygnacji, trzeba też zachować powierzchnię biologicznie czynną na poziomie 40 procent.
Działka jest też korzystnie położona względem stron świata, co wydaje się dość istotne. Wjazd na działkę znajduje się od północy, a zatem tył domu z ewentualnym salonem i tarasem byłby od południa, czyli mielibyśmy tam bardzo dobre doświetlenie i nasłonecznienie, do tego cisza i zieleń, otoczenie jest kameralne i sprzyja komfortowemu mieszkaniu. Okna od zachodu i od północy, czyli od frontu, mogą wychodzić na drzewa otuliny Parku Młocińskiego.