WYŁĄCZNOŚĆ

Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Łódź

OFERTA NR. 68/4021/ODS

4 500 000 PLN

 • METRAŻ
  1300 M2
 • POW. DZIAŁKI
  12738 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  11
 • ROK BUDOWY
  2008

Ekskluzywna rezydencja, zaprojektowana i wykonana z największą dbałością o szczegóły, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających koneserów nieruchomości.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona na działce o powierzchni ponad 12 tys. m2. Rezydencja zlokalizowana dosłownie 7 min od skrzyżowania autostrady A1 i A2,30 min samochodem do Łodzi, dojazd do Warszawy zajmuje nieco ponad godzinę.

Rezydencja:
Posiadłość składa się z głównego budynku rezydencji, w obrębie którego zostało wydzielone odrębne mieszkanie dla pomocy domowej / niezależny pokój z łazienką i kuchnią /; dodatkowo do rezydencji przylega dom dla gości o powierzchni około 150 m2, który jest połączony z głównym budynkiem przez część rekreacyjną. Budynek to obszerny i przestronny parter oraz użytkowe poddasze. Znajduje się on na dużej działce , w otoczeniu ogrodu, drzew owocowych, krzewów – cicho, spokojnie, zielono.

Rezydencja został zaprojektowana i wykończona z dbałością o każdy detal, przy użyciu najwyższej jakości materiałów ceramicznych , z ociepleniem z wełny skalnej co zapewnia paro-przepuszczalność murów i dobry klimat we wnętrzu.

Rezydencja o bardzo funkcjonalnym układzie wnętrz składa się z:

- Kuchnia
- 3 salony
- Jadalnia
- 8 sypialni
- 8 łazienek
- Garderoba,
- Gabinet
- Pokój kominkowy
- Ogród zimowy
- miły dodatek - winiarnia wykończona w naturalnym kamieniu

oraz bardzo atrakcyjnej strefy rekreacji i wypoczynku o łącznej powierzchni ok. 150 m:
- Pokój bilardowy,
- Basen przelewowy o długości 15 m,
- Siłownia
- duża sauna
- strefa relaksu
Niewątpliwą atrakcją jest kort tenisowy z dobrą nawierzchnią.

Ponadto:
-Wszystkie konstrukcje podziemne budynku oraz niecka basenu wykonane z betonu odpornego na wode B30W8
-System inteligentnego domu EIB GIRA i BACKER, ekrany sterujące, przyciski ze stali szlachetnej i szkła z termostatami, sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu oddzielnie, sterowanie scenami świetlnymi, żaluzjami poprzez predefiniowane sceny, sterowanie czasowe każdą funkcją.
-System wentylacji mechanicznej z 3 centralami ZEFIR , sterowanie 5-cio stopniowe, pełna rekuperacja
-System klimatyzacji oparty o wody studni głębinowych, oddzielny dla każdego pomieszczenia
-System ogrzewania składający się 3 niezależnych układów : gazowego, olejowego, elektrycznego oraz wspomagającego solarnego. /kotłownia może niezależnie pracować na dowolnym układzie ogrzewania, lub połączonych /
- Centrala wentylacyjna na basenie Menerga - najlepsza możliwa opcja
- Kino domowe idealnie wygłuszone
- Oświetlenie Ledowe ze sterowaniem DMX- dowolne kolory lub kombinacje kolorów

Dwa garaże na 4 samochody zapewniają wystarczająco dużo miejsca do parkowania.

Przestronne wnętrza, panoramiczne okna, świetliki w dachu, kilkupoziomowe podwieszane sufity, ciekawe oświetlenie, materiały użyte do wykończenia czyli: marmur, granit, drewno egzotyczne, naturalne trawertyny to elementy tworzące luksusową, a jednocześnie spójną całość zapewniającą doskonałe warunki do mieszkania i wypoczynku. Dom, gotowy do zamieszkania od zaraz.

Więcej zdjęć tej niepowtarzalnej rezydencji, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszam na prezentacje i zadawania pytań.