Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Warszawa, Ursynów

OFERTA NR. 57/4021/ODS

14 388 000 PLN

 • TYP DOMU
  Wolnostojący
 • METRAŻ
  440 M2
 • POW. DZIAŁKI
  1500 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  8
 • ROK BUDOWY
  2016

Lokalizacja:
Nieruchomość położna w willowej części Ursynowa na granicy Lasu Kabackiego, lokalizacja łączy walory mieszkania w mieście z bezpośrednim sąsiedztwem przyrody. Wokół zabudowa jednorodzinna, cisza, zieleń.

Rezydencja:
Domy zostały zbudowane według bardzo prostej zasady. Słoneczna część domów to oszklone salony, gdzie do środka przechodzi modrzewiowa elewacja. Od strony lasu słońce zagląda do domu przez szklaną fasadę poprzedzielaną drewnianymi słupami. Dzięki temu odnosi się wrażenie, że las niemal "wchodzi" do wnętrza domu. Druga strona domów to lśniąca elewacja z piaskowca, która oddziela wnętrze od drogi wjazdowej.

Rezydencja został wykończona pod klucz, przy użyciu najlepszych materiałów spośród dostępnych na rynku, co pozwala spełnić najwyższe wymagania jakościowe oraz ekologiczne. Elewacja budynku wykonana z naturalnego surowca – piaskowca i modrzewia - deskowania w ścianach tarasów, dużych rozmiarów krokwie nad obszernymi przeszkleniami.

Wysokie przestrzenie, wysokie drzwi zlicowane ze ścianami, wyjścia na parterze do ogrodu, wyjścia na piętrze na tarasy. W jednej z sypialni zamontowano panoramiczną szybę wenecką. Wewnętrzne wykończenia charakteryzują śmiałe łączenia surowców i faktur – drewna ze szkłem oraz kamieniem naturalnym w wielu odmianach. Parter budynku z piętrem łączą drewniane schody z pięknie wygiętą drewnianą balustradą.

W rezydencji zainstalowano system inteligentnego domu marki GIRA; możliwość sterowania ze smartfona. Na tę chwilę w systemie zarządzania domem znajdują się między innymi następujące elementy: starowanie ogrzewaniem, otwieranie bram oraz furtki, zarządzanie oświetleniem, zarządzanie monitoringiem z kamer, itp.

Zadbano o bezpieczeństwo mieszkańców instalując stały dozór kamer, monitoring domu i systemy alarmowe. Dom ogrzewany poprzez pompę ciepła, w trybie zimowym ogrzewa budynek natomiast w trybie letnim chłodzi budynek zastępując klimatyzację. Dodatkową zaletą jest zainstalowana rekuperacja, która zapewnia stałą wymianę powietrza w domu.

Teren wokół jest zagospodarowany w uporządkowany w sposób tak, by nie przytłaczać niebanalnej architektury budynków.

Rozkład rezydencji:
Parter: wejście do domu, duży salon - 100 m2, mały salon, kuchnia, garderoba, WC, schody, łazienka, spiżarnia, pomieszczenie techniczne, gabinet/pokój, garaż na dwa samochody.
Piętro: sypialnia z przynależną łazienką, korytarz, dwie sypialnie, łazienka, otwarta przestrzeń na antresoli, pokój, pomieszczenie spa wraz z natryskami, WC, przebieralnią oraz sauną, klatka schodowa, dwa tarasy.

Zapraszam na prezentację tej unikatowej nieruchomości.