WYŁĄCZNOŚĆ
FILM NIERUCHOMOŚCIPlay

Kontakt z Agentem

Krzysztof Wądołowski

Krzysztof Wądołowski
k.wadolowski@conciergehouse.pl
Tel. + 48 502 10 10 20

Marki, Zieleniec

OFERTA NR. 55/4021/ODS

890 000 PLN

 • TYP DOMU
  Wolnostojący
 • METRAŻ
  174.2 M2
 • POW. DZIAŁKI
  644 M2
 • ILOŚĆ POKOI
  5
 • ROK BUDOWY
  2007

0% prowizji od Kupującego, Oferta na Wyłączność.

Lokalizacja:
Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się. Jeszcze w tym roku ma zostać oddana do użytkowania trasa ekspresowa S8, wraz z węzłem " Zielonka 2" , który znajduje się w odległości około kilometra od nieruchomości. Dzięki węzłowi oraz nowej trasie S8, będzie można bardzo szybko dojechać do centrum Warszawy (około 15 min nawet w godzinach szczytu).

Lokalizacja z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno przyrody, ciszę i spokój, jak również możliwość aktywnego wypoczynku.
Nieruchomość znajduje się z dala od głównych tras, ok. 1,5 km od trasy E8 (ul. Piłsudskiego), Trasy Toruńskiej i ul. Radzymińskiej - ok. 3 km od węzła centrum handlowego Marki/Targówek. W pobliżu działki nie ma i nie planuje się autostrad, obwodnic. Doskonały dojazd do zlokalizowanych na terenie Targówka galerii, centrów handlowych, rekreacyjnych i sportowych. Najbliższe okolice to ponad 66 km tras rowerowych i przepiękne tereny dla amatorów biegania.

Na terenie Marek funkcjonują zarówno szkoły i przedszkola publiczne (5 szkół podstawowych, 2 gimnazja, 3 licea, 2 zespoły szkół specjalnych oraz 3 przedszkola) jaki i niepubliczne (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, przedszkola najbliższe około 1 km). Bardzo blisko sklepy Lidl, Biedronka - 2 km. Lokalizacja z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno przyrody, ciszę i spokój, jak również możliwość aktywnego wypoczynku.

Nieruchomość:
Dom został wybudowany w nowoczesnej technologii, w wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość doskonale rozplanowana, sprawie wrażenie większej.
Nieruchomość rozplanowana na dwóch kondygnacjach + nieużytkowe poddasze. Składa się z dużego salonu - 27 m2, który jest otwarty kuchnię, 4 sypialni, dwóch niezależnych łazienek, garderoby, kotłowni oraz dużego garażu.

Piękny, zadbany dom, wykończony z wielką starannością, urządzony z gustem i smakiem. Dom jest bardzo dobrze doświetlony oraz przestronny, z salonu są dwa wyjścia na duży taras. Zabudowa kuchni została wykonana na indywidualne zamówienie, blat w kuchni wykonany z granitu. W salonie kominek, z funkcją rozprowadzania ciepła z opcją zdalnego sterowania. Podłoga w salonie oraz holu wykona z dębowego parkietu (dąb wędzony olejowany), dębowe schody. Ściny w łazience na piętrze, wykonane z włoskiego gresu, armatura łazienkowa marek Duravit, Koło, Roca.

Na dachu został położona dachówka ceramiczna, drewniane okna dachowe marki Velux. Zagospodarowana działka, miejscami porośnięta drzewami. Ładny ogród, wyposażony w system automatycznego podlewania.

Dom wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje:
- gaz miejski
- woda miejska
- kanalizacja miejska
- internet i telefon TPSA,
- centralne ogrzewanie, gazowe, piec Junkers.
- instalacja alarmowa (ochrona Juventus)

Więcej zdjęć oraz plany nieruchomości, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.