NASZ ZESPÓŁ

Branża nieruchomości jest w dzisiejszych czasach bardzo wymagająca, dlatego zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych ludzi z pasją.

Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie oraz zdolności interpersonalne, które pozwolą nie tylko nawiązać znakomity kontakt z klientem, ale odpowiedzieć na wszystkie, nawet te najbardziej zaskakujące pytania.

X

Krzysztof Wądołowski

Prezes Zarządu, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, Licencja nr 22078.

Od 10 lat zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomości. Doświadczenie zdobywałem w najbardziej renomowanych warszawskich agencjach nieruchomości.
Moja specjalizacja to sprzedaż oraz wynajem apartamentów, mieszkań i domów w Warszawie i okolicy.

Branża nieruchomości jest dla mnie przede wszystkim pasją. To właśnie dzięki niej, kilka lat temu postanowiłem założyć własną agencję CONCIERGE HOUSE, która wyróżniałaby się na tle innych, często sztampowo działających agencji. Branża nieruchomości wciąż się zmienia, dlatego wyłącznie innowacyjne rozwiązania mogą zapewnić najwyższą skuteczność i konkurencyjność.

Oprócz nieruchomości, moją pasją są również nowinki technologiczne, co zdecydowanie widać w naszej ofercie. Nieruchomości to nie tylko miejsca w których żyjemy, ale także emocje i wspomnienia. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, które stosujemy w naszych działaniach, klienci mogą dostrzec w danej nieruchomości zdecydowanie więcej, niż tylko mury lub materiał na inwestycję.

Tel: +48 502 10 10 20
E-mail: k.wadolowski@conciergehouse.pl

X

Iwona Sułkowska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, Licencja nr 4755.

Specjalizuję się w wynajmie oraz sprzedaży mieszkań i apartamentów w Warszawie.

Moje drugie imię to rzetelność. W pracy z klientem stawiam na zdrowe relacje, a dobro klienta zawsze jest dla mnie na pierwszym miejscu. To wszystko sprawia, że klienci mi ufają, a ja odwdzięczam się im pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Tel: +48 502 10 60 30
E-mail: i.sulkowska@conciergehouse.pl