WIEMY JAK TO ROBIĆ

Nieruchomościami zajmujemy się od wielu lat – to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań oraz domów, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla naszych klientów.

Profesjonalne zdjęcia, filmy kręcone z lotu ptaka oraz wirtualne spacery pozwolą dogłębnie poznać nieruchomości, które dla Państwa wybraliśmy.

Zgłoś nieruchomość

X

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

Z natury jesteśmy wzrokowcami, lubimy produkty ładnie opakowane i pięknie zaprezentowane.

Zawsze dbamy o to, aby Państwa nieruchomość była pokazana w jak najlepszym świetle. Dbamy o detale, przygotowując przestrzeń pod sesję zdjęciową, doradzamy w kwestii aranżacji oraz ewentualnego doposażenia wnętrza. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach.

Zobacz >
X

WIRTUALNY SPACER

Wirtualna wizyta to nowy, super atrakcyjny sposób prezentacji nieruchomości.

Dzięki niej masz poczucie, jakbyś rzeczywiście znalazł się wewnątrz prezentowanej nieruchomości. Do prezentacji wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane gogle.

Zobacz >
X

FILMY KRĘCONE Z DRONA ORAZ WNĘTRZ NIERUCHOMOŚCI

Aby podkreślić najważniejsze zalety Państwa nieruchomości, do promocji rezydencji, domów czy działek wykorzystujemy filmy kręcone za pomocą drona w jakości HD.

To bardzo atrakcyjna i pożądana przez klientów forma prezentacji, przedstawiająca zarówno walory nieruchomości, jak i jej okolicy. Ta innowacyjna forma prezentacji sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci będą pod wrażeniem.

Zobacz >
X

SKUTECZNY MARKETING

Nasza agencja nieruchomości stawia na innowacyjność. Zależy nam, aby Państwa domy, działki i mieszkania wyróżniały się na tle innych, a przez to zostały dostrzeżone przez klienta jako niezwykle atrakcyjne. Wymaga to wykorzystania najnowocześniejszych technologii i rozwiązań stosowanych przez światowych liderów branży nieruchomości.

Nowocześnie zaprojektowana strona internetowa zapewnia przejrzystość, a zarazem ogromną łatwość zapoznania się z Państwa ofertą. Duże, wyraziste zdjęcia, filmy kręcone z drona oraz wirtualny spacer po Państwa nieruchomości sprawią, że klient odnajdzie w niej miejsce dla siebie.